NVIDIA SHIELD - streamovacia konzola pre náročných

Najlepšie streamovacie zariadenie pre SledovanieTV

NVIDIA SHIELD je populárny a výkonný Android TV box, naplnený najmodernejšiími technológiami. Svojím malým rozmerom skvele zapadne pod váš televízor a vďaka jednoduchému pripojeniu k TV obmedzí množstvo káblov, ktoré sa povaľujú v jej okolí.

Vylepšený minimalistický ovládač je ako stvorený pre ovládanie televíznej ponuky a vďaka podpore hlasového vyhľadávania si môžete okamžite prehrať svoju obľúbenú reláciu z archívu alebo v priamom prenose.

Čerešničkou na torte vo vašej NVIDIA SHIELD bude funkcia obraz v obraze, vďaka ktorej môžete jedným okom sledovať TV a druhým surfovať na internete alebo si písať s priateľmi.

Revolúcia v hraní hier

NVIDIA, jeden z najväčších svetových dodávateľov grafického hardware, prináša revolučný mechanizmus streamovania obľúbených hier priamo do televízora vo vašej obývačke.

Okrem streamovanie hier bežiacich na počítači, môžete siahnuť po vybraných tituloch v ponuke Google Play, alebo vyskúšať novú službu GeForce NOW.

Zážitok z hry vám umocní vylepšený ovládač SHIELD, ktorý je veľmi pohodlný a pripravený na hodiny herných dobrodružstiev.

Multimediálne centrum s Androidom

Kombináciou najmodernejšieho hardware a prispôsobeného Androidu sa stáva NVIDIA SHIELD jedničkou na trhu i v streamovaní multimediálneho obsahu. Medzi dostupnými aplikáciami nechýbajú ani dominanty ako Youtube, Amazon, Netflix, Spotify, Kodi alebo Plex.

Vďaka hlasovému vyhľadávaniu nemusíte ručne zadávať názvy svojich obľúbených videí a rovnako môžete hlasom spúšťať či prepínať aplikácie. O výkonu konzoly vypovedá podporované rozlíšenie 4K.

Pridajte sa k jej fanúšikom

Streamovaciu konzolu NVIDIA SHIELD 2017 je možné zakúpiť v rôznych prevedeniach podľa náročnosti zákazníka.